Tétel

Rufpreis:

48 000 HUF
130,08 EUR, 150,00 USD

Beschreibung:

Tipary Dezső (1887-1967): Evezősök és uszályok a Dunán. Pasztell, karton, jelzett. Üvegezett fa keretben. 45x62 cm / Dezső Tipary (1887-1967): Ships on the Danube. Pastell on paper, signed. Framed with glass. 45x62 cm

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : scanner