Korányi Gábor (1952-): Profán ima II. (Hommage a Bartók) Litográfia, papír, jelzett, próba II.. Üvegezett fa keretben. Korányi Gábor grafikái ritkán tűnnek fel a műkereskedelemben, mivel a 90-es évek óta Kaliforniában él. 32×24,5 cm