Csók István (1865-1961) - Prihoda István (1891-1956): Thámár (akt). Ré... https://www.darabanth.com/de/385-Fernauktion/385.0/Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~2500004/Csok-Istvan-1865-1961-Prihoda-Istvan-1891-1956-Thamar-akt-Rezkarc-papir-jelzett-~II2297740
2297740
10075
385
Beschreibung: Csók István (1865-1961) - Prihoda István (1891-1956): Thámár (akt). Rézkarc, papír, jelzett (Csók), üvegezett keretben 22x22 cm
: pelikán_kristóf