Balogh Ervin (1925-): Vihar előtt. Akril, farost, jelzett középen balr... https://www.darabanth.com/de/385-Fernauktion/385.0/Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~2500004/Balogh-Ervin-1925-Vihar-elott-Akril-farost-jelzett-kozepen-balra-lent-hatoldalan-autogr~II2306794
2306794
10014
385
24000
Beschreibung: Balogh Ervin (1925-): Vihar előtt. Akril, farost, jelzett középen balra lent, hátoldalán autográf felirattal és Hollósy Galéria címkéjén feliratozott. Fa keretben. 50×70 cm
: pelikán_kristóf