B. Séday Mária (1925-2009): Rózsaszín szalag. Olaj, farost, jelzett, h... https://www.darabanth.com/de/385-Fernauktion/385.0/Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~2500004/B-Seday-Maria-1925-2009-Rozsaszin-szalag-Olaj-farost-jelzett-hatoldalan-feliratozott-~II2298633
2298633
10332
385
Beschreibung: B. Séday Mária (1925-2009): Rózsaszín szalag. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán feliratozott. Kissé kopott fa keretben. 23,5×18 cm
: pelikán_kristóf