Dr. Hencsei Pál: Az MTK százhúsz éve. Bp., 2008, MTK-Erzsébetváros. Fekete-fehér és színes fotókkal, képekkel gazdagon illusztrált. Eredeti éleinél kissé sérült karton védődobozban, kiadói kartonált papírkötésben, máskülönben jó állapotban.
Machalek István: Békés kék égen. Fejezetek a Békés megyei repülő-, ejtőernyős- és modellezősport történetéből. 1909-1989. [Békéscsaba], 1989, Magyar Honvédelmi Szövetség Békés Megye Kvasz András Repülő-, Ejtőernyősklub. Kiadói kartonált papírkötés. A szerző által dedikált.
Hegyi Iván: Bomba szamba. Ötcsillagos brazil futball. Bp., 2008., Népszabadság. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. A szerző érdekes dedikációjával.
1970 Barcza Gedeon-Alföldy László-Kapu Jenő: A sakkozás világbajnokai. (Morphytól Botvinikig.) Kurbel Sándor, Veszprémi Volán SC sakkszakosztálya titkárának kézírásos jegyzete Barcza Gedeon-Alföldy László-Kapu Jenő által írt műről. Veszprém, Kurbel Sándor, 1970. VII. 15-1970. IX. 28. Kockásfüzetben.
5 db futballal kapcsolatos könyv: Mezey György: Gyöngyvirágtól lemondásig. Mandátum Kiadó, 1990, Végh Antal: Gyógyíthatatlan? Koltay Gábor: Verebes, a mágus, Kemény György? Ez a Vég(h)!, Petri Sándor: Szurkolók kézikönyve.
1903 Zeitschrift des Deutschen und Österreichisen Alpenvereins. XXXIV. évf. 1903. évfolyam. Szerk.: Heinrich Hess. München, 1903, Verlag des Deutschen und Österreichisen Alpenvereins, VIII+412 p. Gazdag egészoldalas és szövegközti képanyaggal illusztrált. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötésben, festett lapélekkel, foltos borítóval, melléklet nélkül. Zupančić Vilmos ex libris-szével és névbejegyzésével.