Bücher: Sport, Schach, Bergsteigen

Zahl der Lose: 64

15648.

Rufpreis:
1 800 HUF

15649.

Rufpreis:
2 400 HUF

Jerzy Gizycki: A sakkjáték világa. A szöveget Mészáros István, a verseket Sebők Éva fordította. Bp, 1962, Sport. Kiadói egészvászon kötésben.
15650.

Rufpreis:
800 HUF

ifj. Thaly Zoltán: Fotóalbum a 12. labdarúgó Európa-bajnokság pillanataiból. Bp, 2004, Szókincs Kiadó. Színes képekkel gazdagon illusztrálva. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
15651.

Rufpreis:
1 000 HUF

Antal Zoltán: Világ- és Európa-bajnokságok. 1893-1973. Bp, 1974, Sport. 963 p. Eészvászon kötésben, szakadt, foltos, papír védőborítóban. A lapok helyenként foltosak.
15652.

Rufpreis:
1 000 HUF

Dr. Hencsei Pál: Az MTK százhúsz éve. Bp., 2008, MTK-Erzsébetváros.  Fekete-fehér és színes fotókkal, képekkel gazdagon illusztrált. Eredeti éleinél kissé sérült karton védődobozban, kiadói kartonált papírkötésben, máskülönben jó állapotban.
15653.

Rufpreis:
1 200 HUF

Machalek István: Békés kék égen. Fejezetek a Békés megyei repülő-, ejtőernyős- és modellezősport történetéből. 1909-1989. [Békéscsaba], 1989, Magyar Honvédelmi Szövetség Békés Megye Kvasz András Repülő-, Ejtőernyősklub. Kiadói kartonált papírkötés. A szerző által dedikált.
15654.

Rufpreis:
2 400 HUF

Hegyi Iván: Bomba szamba. Ötcsillagos brazil futball. Bp., 2008., Népszabadság. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. A szerző érdekes dedikációjával.
15655.

Rufpreis:
1 000 HUF

1970 Barcza Gedeon-Alföldy László-Kapu Jenő: A sakkozás világbajnokai. (Morphytól Botvinikig.)  Kurbel Sándor, Veszprémi Volán SC sakkszakosztálya titkárának kézírásos jegyzete Barcza Gedeon-Alföldy László-Kapu Jenő által írt műről. Veszprém, Kurbel Sándor, 1970. VII. 15-1970. IX. 28. Kockásfüzetben.
15656.

Rufpreis:
2 400 HUF

5 db futballal kapcsolatos könyv: Mezey György: Gyöngyvirágtól lemondásig. Mandátum Kiadó, 1990, Végh Antal: Gyógyíthatatlan? Koltay Gábor: Verebes, a mágus, Kemény György? Ez a Vég(h)!, Petri Sándor: Szurkolók kézikönyve.
15657.

Rufpreis:
1 000 HUF

Sport 2014. Magyar Olimpiai Bizottság, 2014. Siklós Erik szerk. 550p. Kiadói kartonálás, papír védőborítóval.
15658.

Rufpreis:
3 000 HUF

15659.

Rufpreis:
2 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF