Tétel

Rufpreis:

2 800 HUF

Beschreibung:

Szeghalmy Gyula: Felvidéki regék. 1929, Debrecen és Tiszántúli Református Egyházkerület Könyvnyomdavállalata. Újrakötött félvászon kötés, kissé kopottas állapotban, Divéky Adorján történész tulajdonosi bejegyzésével.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : pelikán_kristóf