Petőfi Sándor: János vitéz. Plasztikus képekben, Róna Emy rajzaival. Bp., én., Offset Nyomda. Kihajtható térbeli képes mesekönyv. Kiadói félvászon-kötésben, kopott borítóval, néhány szakadással, az összekötő szalag az egyik tábláról leszakadt.