Bücher: Jagd Zahl der Lose: 26
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2299403
17142
385
Books: Hunting
Véber Károly (szerk.): Medvék, őzek, farkasok. Bp., 1984, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban. + Gyimesi György: Volga menti vadászatok. Pozsony,1985,Madách. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóban. 2299396
17143
385
Books: Hunting
Fekete István: Kittenberger Kálmán élete, Bp. 1962, Móra Ferenc Könyvkiadó. Kiadói félvászon kötésben, papír védőborítóban. + Fekete István: Vadászatok erdőn, mezőn. Bp.,1987, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. 2302240
17144
385
Books: Hunting
Kovásznai Kováts István: A vadászat barátja. Bp.,1993,MAVAD. Kiadói egészvászon-kötés. 1829-es kiadás reprint kiadása. 2304150
17145
385
Books: Hunting
Czifferszky István: A gemenci bak és más vadászelbeszélések. Bp., 1980, Móra Ferenc. Balogh István Péter rajzaival illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói kopottas papír védőborítóval de egyébként jó állapotban.
2304181
17146
385
Books: Hunting
2299950
17147
385
Books: Hunting
Széchényi Zsigmond: Szarvasok nyomában és egyéb írások. Bp., 1979, Gondolat. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóval. Kissé foltos papírborítóval, de egyébként jó állapotban.
2304792
17148
385
Books: Hunting
Éhik Gyula: Prémek és prémes állatok. Szent István Könyvek 94. Bp., 1931, Szent István-Társulat. Kiadói papírkötésben. 2299097
17149
385
Books: Hunting
Újfalvi Sándor: Az erdélyi régibb és közelebbi vadászatok és vadak. Budapest, 1982, Magvető. Magyar Hírmondó. Az 1854. évi kiadás reprintje. Kiadói kartonált papírkötésben, jó állapotban. 2300862
17150
385
Books: Hunting
Rakk Tamás: A vadász is ember. Novellák. Bp.,1994., NemArt. Kiadói papírkötés. Dedikált!
2280512
17151
385
Books: Hunting
Salaj, J. -Roszkopf I.: Vadásztrófeák kikészítése. Bp.,1970, Mezőgazdasági Kiadó. Szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói papírkötés, kopott borítóval, foltos, hullámos lapokkal, megviselt állapotban. 2216814
17152
385
Books: Hunting
Szász Imre: Ez elment vadászni... Bp., 1984, Szépirodalmi Könyvkiadó. Sok képpel illusztrált kiadvány. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papír védőborítóban.
2254154
17153
385
Books: Hunting
Patay László: Ez is elment vadászni. Sajdik Ferenc illusztrációival. Karcag, 1999, Karcag Város Önkormányzata. Első kiadás. Kiadói papírkötésben. Megjelent 1000 példányban.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF