Gothaisches Genealogisches Taschenbuch der freiherrlichen Häuser 1875. Gotha, 1875, Justus Perthes. Kiadói díszes, aranyozott félvászon kötés, 895/896 oldal kissé hiányos, kissé laza kötéssel, német nyelven.