Tétel

Rufpreis:

5 000 HUF

21

Beschreibung:

[Péchy Lórántné] Erzsi néni: Hal- és vadfélék készítése. Eddig sehol sem tárgyalt elkészítés módja mindennemű halak, vadak, haza és tengeri rákoknak. Ungvár, 1894., Lévai Mór, 99 p. +IX t. +3+8 (jegyzetlapok) p. Első kiadás. Kiadói festett illusztrált egészvászon-kötés, kopott borítóval, szétvált kötéssel (64-65 o. között)

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : sza