Tétel

Rufpreis:

2 000 HUF

45

Beschreibung:

Borital- és húsfogyasztási adótörvények és szabályok kézikönyve. A fennálló törvények, szabályok, utasítások, rendeletek és elvi jelentőségű határozatok felhasználásával. Összeáll.: Danielovics Sándor és Bíró Imre. Bp., 1904, Hornyánszky Viktor-ny., XI+243 p. Kiadói egészvászon-kötés, kissé foltos, kissé kopott borítóval, a hátsó kötéstáblán kis sérüléssel.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : sza