Magyar épÃtészet (a XIX. század végéig). Szerk: GerÅ‘ László. Bp., 1954... https://www.darabanth.com/de/385-Fernauktion/385.0/Bucher/Bucher-Architektur-Kunst~1000040/Magyar-epiteszet-a-XIX-szazad-vegeig-Szerk-Gero-Laszlo-Bp-1954-Epitesugyi-Kiad~II2302631
2302631
16724
385
Books: Architecture, Art
Beschreibung: Magyar épÃtészet (a XIX. század végéig). Szerk: GerÅ‘ László. Bp., 1954, ÉpÃtésügyi Kiadó. Fekete-fehér képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, szakadozott kiadói védÅ‘borÃtóban de egyébként jó állapotban.
: nagy_andras