Szemethy Imre (1945- ): Szigetvár látképe egy mai török krónikában, 1974. Rézkarc, papír, jelzett, művészpéldány Épreuve d'artiste I. jelzéssel. Hátoldalán MNG kiveteli engedély pecséttel és paszpartuzás nyomaival. 31×44 cm