Sashegyi Kálmán, Vodicai (1886-1940): Nyári erdő, 1936 körül. Olaj, vászon, jelzett. Hátoldalán Magyar Művész Otthon Budapest címkéjén feliratozott és dátumozott. Fa keretben. 57,5×78,5 cm