Romek Árpád (1883-1960): Csendélet porcelán babával. Olaj, vászon, jel... https://www.darabanth.com/de/384-Fernauktion/384.0/Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Romek-Arpad-1883-1960-Csendelet-porcelan-babaval-Olaj-vaszon-jelzes-nelkul-Dekorati~II2285914
2285914
10297
384
70000
Rufpreis:
70 000 HUF 189,70 EUR , 218,75 USD
Beschreibung: Romek Árpád (1883-1960): Csendélet porcelán babával. Olaj, vászon, jelzés nélkül. Dekoratív fa keretben. 57x57 cm
: pelikán_kristóf