Prihoda István (1891-1965): Fekvő akt. Színezett rézkarc, papír, jelze... https://www.darabanth.com/de/384-Fernauktion/384.0/Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Prihoda-Istvan-1891-1965-Fekvo-akt-Szinezett-rezkarc-papir-jelzett-Kisse-serult-uveg~II2288996
2288996
10278
384
Beschreibung: Prihoda István (1891-1965): Fekvő akt. Színezett rézkarc, papír, jelzett. Kissé sérült üvegezett fa keretben, 18×23 cm
: pelikán_kristóf