Olvashatatlan jelzéssel: Vihato tenger. Olaj, vászon. Dekoratív fa ker... https://www.darabanth.com/de/384-Fernauktion/384.0/Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Olvashatatlan-jelzessel-Vihato-tenger-Olaj-vaszon-Dekorativ-fa-keretben-60x90-cm~II2288432
2288432
10465
384
15000
Beschreibung: Olvashatatlan jelzéssel: Vihato tenger. Olaj, vászon. Dekoratív fa keretben. 60x90 cm.
: pelikán_kristóf