Lossonczy Tamás (1904-2009): Szerelmes antennák. Olaj, vászon. Jelezve... https://www.darabanth.com/de/384-Fernauktion/384.0/Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Lossonczy-Tamas-1904-2009-Szerelmes-antennak-Olaj-vaszon-Jelezve-jobbra-lent-Lossonczy-Tam~II2234111
2234111
10207
384
260000
Beschreibung: Lossonczy Tamás (1904-2009): Szerelmes antennák. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent: Lossonczy Tamás 1970. Hátoldalán 372 oeuvre-katalógusszámmal feliratozott. Proveniencia: Lossonczy Tamás hagyatéka. 49x30 cm.
: kozár_edit