Korányi Gábor (1952-): Házi panoptikum. Rézkarc, merített papír, jelzett, művészpéldány E.A. II./VII. Üvegezett fa keretben. Korányi Gábor grafikái ritkán tűnnek fel a műkereskedelemben, mivel a 90-es évek óta Kaliforniában él. 10×10 cm