Irén jelzéssel: Csendélet. Olaj, vászon, sérült (apró lyukal, több hel... https://www.darabanth.com/de/384-Fernauktion/384.0/Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Iren-jelzessel-Csendelet-Olaj-vaszon-serult-apro-lyukal-tobb-helyen-kisebb-festek-hiC3~II2293019
2293019
10144
384
Beschreibung: Irén jelzéssel: Csendélet. Olaj, vászon, sérült (apró lyukal, több helyen kisebb festék hiánnyal). Fa keretben. 70×35 cm
: pelikán_kristóf