Dienes László (1891-?):Domenico Fetti után: Alvó lány. Olaj, farost. J... https://www.darabanth.com/de/384-Fernauktion/384.0/Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Dienes-Laszlo-1891-Domenico-Fetti-utan-Alvo-lany-Olaj-farost-Jelzett-66x72-cm-Uvegeze~II2291443
2291443
10064
384
40000
Beschreibung: Dienes László (1891-?):Domenico Fetti után: Alvó lány. Olaj, farost. Jelzett, 66x72 cm Üvegezett keretben.
: pelikán_kristóf