Foto Zahl der Lose: 502
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2240448
12745
384
Photo
Koller Robert (?-): Dupla kompozíció. Vintage fotóművészeti alkotás, papír, hátoldalán jelzett. Szélein kissé sérült. 30x39,5 cm
2294488
12746
384
Photo
Korniss Péter: Modern balett - Pókháló, hátoldalon feliratozott fotó, felületén kisebb gyűrődés, 23×17 cm 2295827
12747
384
Photo
Marácz István (1958-): Hát tanulmány. Professzionális fotópapír, kézi nagyítású, 1/1 nagyítás, bársony paszpartuban, keretezett, múzeumi (tükröződés mentes) üvegben, hátoldalán jelzett, 37,5x27,5 cm. Marácz István a nyolvanas évektől végzett művészeti tevékenységet. Neve az összes magyar és számos külföldi képeslapban megtalálható volt. Évekig a Mis Universe Hungary és számos hazai szépségverseny hivatalos fotósa volt. Fotoproducerként dolgozott a Penthouse magazinnál, művészi akt fotói fotói megjelentek a Playboy magazinban is. Több fotóművész könyvet adott ki, az egyik legérdekesebb a Fodor Lengyel Zoltán, Goya díjas festőművésszel közösen készített kiadvány. Egyéni kiadása a Meztelen Fények fotókönyv. 2291910
12748
384
Photo
Marosi László (?-): In the shadow, pecséttel jelzett, feliratozott fotó, 40×28 cm 2291922
12749
384
Photo
Marosi László (?-): Hazafelé az iskolából, feliratozott fotó, 30×40 cm 2291925
12750
384
Photo
Marosi László (?-): Hócsata, feliratozott fotó, 30×40 cm 2291957
12751
384
Photo
Marosi László (?-): Halászbárka, feliratozott fotó, 30×40 cm
2233065
12752
384
Photo
Merencsics Tibor (1956-). Önarckép. fotó, papír, hátoldalán feliratozott, törésekkel és gyűrődésekkel, 27,5x36,5 cm
2233057
12753
384
Photo
Merencsics Tibor (1956-). Szürkében. fotó, papír, hátoldalán feliratozott, kisebb gyűrődésekkel, 42x29,5 cm
2240437
12754
384
Photo
Pintér Gyula (?-), 2 db mű: Profán Fríz és 1986. Vintage fotóművészeti alkotás, papír, papír, hátoldalán jelzett. Kisebb felületi törésekkel 30x40 cm
2286376
12755
384
Photo
1975 Regős István Károly feliratozott vintage fotóművészeti alkotása, 23,5x18 cm 2286411
12757
384
Photo
cca 1990 Lendva, Rosmán Szilvia vintage fotogramja, feliratozva, 18x12,8 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF