cca 1935 Kinszki Imre (1901-1945) budapesti fotóművész hagyatékából, pecséttel jelzett és a szerző által feliratozott vintage fotó (Mezei tücsök vedlés közben), 11,7x16,6 cm
cca 1933 Kinszki Imre (1901-1945) budapesti fotóművész hagyatékából, pecséttel jelzett és a szerző által feliratozott vintage fotó (Házi méh), 11,6x14,8 cm
cca 1935 Kinszki Imre (1901-1945) budapesti fotóművész hagyatékából, pecséttel jelzett és a szerző által feliratozott vintage fotó (Tengeri varangy), 12,8x17,6 cm
cca 1933 Kinszki Imre (1901-1945) budapesti fotóművész hagyatékából, a szerző által feliratozott vintage fotó (Hosszú lábú galacsinhajtó), 11,6x16,8 cm
1930 Kinszki Imre (1901-1945) budapesti fotóművész hagyatékából, a szerző által feliratozott vintage fotó (Bp., Állatkert, ez a szerző 728. sz. felvétele), 8,6x6,6 cm
1930 Kinszki Imre (1901-1945) budapesti fotóművész hagyatékából, pecséttel jelzett és a szerző által feliratozott vintage fotó (Lepence, kecskebéka), 13x18 cm