1935-1941 Fotóalbum László György (1896-2004) építészmérnök (később a Műszaki Egyetem docense, majd Országos Tervhivatal főmérnöke) hagyatékából, benne építkezések, épületek, szobabelsők...stb, feliratozva, dátumozva, néhány kijáró fotóval, 4x5,5 cm és 8,5x6 cm közötti méretekben. A fotók között a Bp., Columbus utca 75. sz. (XIV. ker. Herminamező) alatti villa építésének fotóival. Valamint Ast Ede és Társa Vasbetonépítési Rt. szerződése, és ajánlólevele László Györgynek, benne a részt vett építési munkák felsorolásával.
Nagyon érdekes fotóalbum. Közel 200 db fotó. Nagyrészt művészi fotók, koncert fotók, Presser Gábor általános iskolai tablója, trükkfotók, budapesti, pozsonyi városképek az 1960-as évekből. Nagy méretű albumban
cca 1920-1940 Vegyes családi negatív és üvegnegatív tétel, 23+11 db, kopottak, egy negatív sérült, 6x4 cm és 14x9 cm közötti és 9x6 cm és 12x9 cm közötti méretben.+Régi viseltes állapotú bőr fotoalbummal, 'Vulcania 1934- XII' felirattal, 19x13x1 cm
1893 Nagybecskerek, Oldal István fényképész műtermében készült, csoportkép, a jegyzői szaktanfolyam résztvevőiről; az ábrázolt személyek azonosíthatók, feliratozott és hidegpecséttel jelzett, vintage fotó, 14x20 cm, karton (sérült) 22,4x34,3 cm