cca 1920-1940 Vegyes családi negatív és üvegnegatív tétel, 23+11 db, kopottak, egy negatív sérült, 6x4 cm és 14x9 cm közötti és 9x6 cm és 12x9 cm közötti méretben.+Régi viseltes állapotú bőr fotoalbummal, 'Vulcania 1934- XII' felirattal, 19x13x1 cm