cca 1948 3322.502 sz. tehervonat mozdonya, a Magyar Államrendőrség Bp. főkapitányságának baleseti helyszínelő csoportjának pecséttel jelzett vintage fotólapja, hátoldalán fleiratozott, 9x13,5 cm