Siluet Elektro 35 mm szovjet fényképezőgép, Triplet 69-3 4/40 objektívvel, bőr tokban, jó állapotban. / Vintage Siluet Elektro 35mm Soviet film camera, in leather case, in good condition
Pentax MX filmes SLR fényképező, Vivitar 28-70mm f/3.9-4.8 Macro Focusing Zoom objektívvel, kopottas, de működőképes állaptban, működő fénymérővel, elemek nélkül / Vintage Japanese SLR with lens, worn but working condition, without battery
Yashica M távmérős fényképezőgép, Yashinon 45mm f/1.9 objektívvel, szép, működőképes állapotban, a lassú záridők akadnak / Vintage Japanese rangefinder camera, in working condition, faliure at slow shutter speeds
Yashica TL-Super filmes SLR fényképezőgép, SMC Takumar 55mm f/2 objektívvel, működőképes, szép állapotban, az objektív szűrőmente sérült, fénymérő nem tesztelt / Vintage Japanese camera, in good condition, damaged filter thread