Asbóth Oszkár: Géprepülés. Bp., 1957, Zrinyi. Gazdag fekete-fehér képa... https://www.darabanth.com/de/384-Fernauktion/384.0/Bucher/Bucher-Technik~1000011/Asboth-Oszkar-Geprepules-Bp-1957-Zrinyi-Gazdag-fekete-feher-kepanyaggal-illusztralt-K~II2231541
2231541
17133
384
Books: Technics
Beschreibung: Asbóth Oszkár: Géprepülés. Bp., 1957, Zrinyi. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói félvászon kötésben, kopott borítóval.
: karap_norbert