Tétel

Rufpreis:

1 600 HUF

Beschreibung:

Tóth János: Göcsej népi művészete. A Göcseji Múzeum Közleményei 24. sz. Bp., 1965, Műszaki Könyvkiadó.Fekete-fehér és színes fotókkal gazdagon illusztrálva. Egészvászon-kötés, papír védőborítóban. Kissé szakadozott borító, de egyébként jó állapotban. Megjelent 2100 példányban.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras