15118.
Beendet 384. Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
5 000 HUF
13,55 EUR, 15,63 USD
Solymossy Sándor: Uti rajzok. Képek Boszniából, Horvátországból és Dalmáciából. Szépirodalmi Könyvtár. Bp.,1901, (Pesti Könyvnyomda Rt.), 4+244+1 p. Kiadói szecessziós, aranyozott egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, márványozott lapélekkel, kopott borÃtóval.