Tétel

Rufpreis:

2 000 HUF

Beschreibung:

Martin Brauen: Heinrich Harrers Impressionen aus Tibet. Innsbruck-Frankfurt a. M.,1974,Pinguin-Umschau Verlag. Német nyelven. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kiadói szakadt, javított papír védőborítóban.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras