Tétel

Rufpreis:

5 000 HUF

Beschreibung:

Az Osztrák-Magyar Monarchia írásban és képben. Bécs és Alsó-Auszria Budapest, 1888, Magyar Királyi Államnyomda. Rengeteg illusztrációval. Aranyozott, Gottermayer féle egészvászon kötésben, kissé kopott borítóval, helyenként ázásfoltokkal.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert