3 utazási könyv A világjárás hősei sorozatból : Richard Katz: Panamától a Tűzföldig. Fordította: Görög Imre. A világjárás hősei. ; Greenhorn: Hárpm világrész csavargója; Roy Chapman Andrews: A saroktól az Egyenlítőig. Bp., é.n., Utazási Könyvek Kiadóhivatal. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, sérült gerinccel.