Völgyesi Ferenc: Üzenet az ideges embereknek! Idegesség, hipnózis, önf... https://www.darabanth.com/de/384-Fernauktion/384.0/Bucher/Bucher-Naturwissenschaft-Medizin~1000009/Volgyesi-Ferenc-Uzenet-az-ideges-embereknek-Idegesseg-hipnozis-onfegyelem-Bp-1936-Nova~II2266353
2266353
17075
384
Books: Natural sciences, Medicine
Beschreibung: Völgyesi Ferenc: Üzenet az ideges embereknek! Idegesség, hipnózis, önfegyelem. Bp., 1936, Novák Rudolf. Második kiadás. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
: pelikán_kristóf