Faragó László: Hóvölgyi István-Povázsai László-Seres József: Olvasókönyv az általános iskolák 3. osztálya számára. Rogán Miklós és Szabó Ágnes illusztrációival. Bp.,1960, Tankönyvkiadó. Harmadik kiadás. Kiadói kopott egészvászon-kötés,