Nadler Herbert: A keleti és déli Kárpátokban. Vadásznapló. Bp., 1943, dr. Vajna és Bokor, 295 p.+40 (kétoldalas fekete-fehér fotók) t. Kiadói félvászon-kötésben, kopott, kissé foltos borítóval, egy lap szakadt, egy lap és 5 képtábla kijár.