Klapka György: Emlékeimből. A szöveget gondozta, az eredeti iratokkal egybevetve kiegészítette, a bevezető tanulmányt és a jegyzeteket írta Katona Tamás. Magyar Századok. Bp., 1986, Szépirodalmi. Kiadói egészvászon-kötésben, kissé megviselt kiadói papír védőborítóban. Volt levéltári példány.