Tétel

Rufpreis:

1 600 HUF
4,34 EUR, 5,00 USD

Beschreibung:

Lichtenberg Emil: Mozart élete és művei. Bp.,1943, Rózsavölgyi és Társa. Kiadói félvászon kötésben. + Demény János (szerk.): Bartók Béla levelei. Magyar, román, szlovák dokumentumok. Bp., 1955, Zeneműkiadó. Kiadói félvászon kötésben, kiadói enyhén kopottas papír borításban. + Demény János (szerk.): Bartók Béla levelek, fényképek, kéziratok, kották. Bp., 1948, Magyar Művészeti Tanács. Kiadói papír kötésben, kiadói papír borításban.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert