Márai Sándor: Zendülők. Márai Sándor munkái. Bp., 1945,Révai, 326 p. K... https://www.darabanth.com/de/384-Fernauktion/384.0/Bucher/Bucher-Andere-kuriositaten~1000020/Marai-Sandor-Zendulok-Marai-Sandor-munkai-Bp-1945-Revai-326-p-Kiadoi-felvaszon-ko~II2294683
2294683
17281
384
Beschreibung: Márai Sándor: Zendülők. Márai Sándor munkái. Bp., 1945,Révai, 326 p. Kiadói félvászon-kötés, kiadói illusztrált papír védőborítóban, sérült, hiányos borítóval, intézményi bélyegzővel.
: karap_norbert