Fekete István: Köd. Győry Miklós rajzaival. Bp., 1960, Magvető. Első k... https://www.darabanth.com/de/384-Fernauktion/384.0/Bucher/Bucher-Andere-kuriositaten~1000020/Fekete-Istvan-Kod-Gyory-Miklos-rajzaival-Bp-1960-Magveto-Elso-kiadas-Kiadoi-felvas~II2287958
2287958
17294
384
Beschreibung: Fekete István: Köd. Győry Miklós rajzaival. Bp., 1960, Magvető. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval. +1941 Vadászok őzikét simogatnak, Pákozd, 1941. máj. 25., fotó, 8x11 cm
: hsz