Tétel

Rufpreis:

6 000 HUF

Beschreibung:

1913 Nyomdász-évkönyv és uti kalauz az 1913. évre. Szerk.: Lerner Dezső. Bp.,1913, Magyarországi Könyvnyomdászok és Betűöntők Szakegyesülete, 233+1 p.+15 (korabeli reklámok) sztl. lev. + 1 (A Magyar Szt. Korona Országainak térképe, 1:2.000.000, készítette Hatsek Ignác, Bp., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Rt., 50x35 cm) t. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, Klein-kötés, festett lapélekkel, a borítón kis kopásnyomokkal, két kijáró lappal.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert