Zsolnay virág mintás étkészlet nagy tálakkal. Hiányos. Matricás, jelze... https://www.darabanth.com/de/383-Fernauktion/383.0/Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500005/Zsolnay-virag-mintas-etkeszlet-nagy-talakkal-Hianyos-Matricas-jelzett-kopasokkal~II2278467
2278467
11118
383
Beschreibung: Zsolnay virág mintás étkészlet nagy tálakkal. Hiányos. Matricás, jelzett, kopásokkal.
: nagy_andras