Sportpreise und Sportgedenkmedaillen Zahl der Lose: 88
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2281052
30920
383
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1947. "MNB Váltó 1947. I." kétoldalas Zn díjérem (35mm) + 1989. "Magyar Nemzeti Bank dolgozóinak Spartakiádja Budapest 1989 június / Budapesti emlék" aranyozott Br érem (80mm) T:2,2- aranyozás kopott 2285555
30921
383
Numismatik
2280840
30922
383
Numismatik
1949. "MTK Club Bajnoka 1949" Br lemezplakett (51x18mm) és zománcozott Br díjérem (~63x~77mm) támasztékos márványtalapzaton (126x52x131mm), hátoldalán "Ludvig Éremverő" matricával T:2,2- patina 2144938
30923
383
Numismatik
2145001
30924
383
100
Numismatik
1953. "BUDAPESTI TESTNEVELÉSI ÉS SPORTBIZOTTSÁG 1953. BP. FFI. IFJ. BAJN. I. O. NYÚJTÓ III." fülezett, bronzozott Zn díjérem (40mm) T:2- 2144950
30925
383
100
Numismatik
1953. "B.T.S.B. BP.FELN.TORNÁSZ CSB. F. II.o. II. 1953." ezüstözött Br emlékplakett (52x19mm) + ezüstözött Br emlékérem (50mm) márványtalapzaton (85x122x18mm) T:2 patina 2278080
30926
383
Numismatik
1955. "Ifjúsági Vívó Világbajnokság Budapest 1955" zománcozott jelvény szalaggal T:2,2- 1955. "Junior Fencing World Championship Budapest 1955" enamelled badge with ribbon C:XF,VF
2278082
30927
383
Numismatik
1955-1971. 7xklf sportjelvény tétel, többsége zománcozott T:2 1955-1971. 7xdiff sport badges, most of them are enamelled C:XF
2251569
30928
383
Numismatik
1956. Kézilabda sport Br emlékérem fa talpon, rajta Br lapka gravírozva "ROSITA 23. SEPT. 1956" (49mm) T:2 2278085
30929
383
Numismatik
1957. "Nemzetközi Balaton Kupa - Csepel SC 1912" zománcozott Br sport díjérem, hátoldalon gravírozva "1957 III." (63x50mm) T:1-
2251564
30930
383
Numismatik
2278089
30931
383
Numismatik
1964. 5xklf "Tokiói Olimpia" zománcozott jelvény közte "Tokyo 1964" aranyozott és zománcozott jelvény (34x33mm) T:2 1964. 5xdiff "Olympic Games in Tokyo" enamelled badges, within Hungary "Tokyo 1964" gold plated and enamelled badge (34x33mm) C:XF Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF