Sportpreise und Sportgedenkmedaillen

Zahl der Lose: 88

1947. "MNB Váltó 1947. I." kétoldalas Zn díjérem (35mm) + 1989. "Magyar Nemzeti Bank dolgozóinak Spartakiádja Budapest 1989 június / Budapesti emlék" aranyozott Br érem (80mm) T:2,2- aranyozás kopott
30920.

Rufpreis:
1 800 HUF

30921.

Rufpreis:
2 000 HUF

1949. "MTK Club Bajnoka 1949" Br lemezplakett (51x18mm) és zománcozott Br díjérem (~63x~77mm) támasztékos márványtalapzaton (126x52x131mm), hátoldalán "Ludvig Éremverő" matricával T:2,2- patina
30922.

Rufpreis:
4 000 HUF

30923.

Rufpreis:
1 000 HUF

1953. "BUDAPESTI TESTNEVELÉSI ÉS SPORTBIZOTTSÁG 1953. BP. FFI. IFJ. BAJN. I. O. NYÚJTÓ III." fülezett, bronzozott Zn díjérem (40mm) T:2-
30924.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

1953. "B.T.S.B. BP.FELN.TORNÁSZ CSB. F. II.o. II. 1953." ezüstözött Br emlékplakett (52x19mm) + ezüstözött Br emlékérem (50mm) márványtalapzaton (85x122x18mm) T:2 patina
30925.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

1955. "Ifjúsági Vívó Világbajnokság Budapest 1955" zománcozott jelvény szalaggal T:2,2- 1955. "Junior Fencing World Championship Budapest 1955" enamelled badge with ribbon C:XF,VF
30926.

Rufpreis:
5 000 HUF

1955-1971. 7xklf sportjelvény tétel, többsége zománcozott T:2 1955-1971. 7xdiff sport badges, most of them are enamelled C:XF
30927.

Rufpreis:
5 000 HUF

1956. Kézilabda sport Br emlékérem fa talpon, rajta Br lapka gravírozva "ROSITA 23. SEPT. 1956" (49mm) T:2
30928.

Rufpreis:
1 200 HUF

1957. "Nemzetközi Balaton Kupa - Csepel SC 1912" zománcozott Br sport díjérem, hátoldalon gravírozva "1957 III." (63x50mm) T:1-
30929.

Rufpreis:
8 000 HUF

30930.

Rufpreis:
2 000 HUF

1964. 5xklf "Tokiói Olimpia" zománcozott jelvény közte "Tokyo 1964" aranyozott és zománcozott jelvény (34x33mm) T:2 1964. 5xdiff "Olympic Games in Tokyo" enamelled badges, within Hungary "Tokyo 1964" gold plated and enamelled badge (34x33mm) C:XF
30931.

Rufpreis:
10 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF