https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Sportpreise und Sportgedenkmedaillen

Zahl der Lose: 88

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
1934. "Tornász Világbajnokság Budapest 1934" ezüstözött, részben zománcozott Br gomlyukjelvény "Cserkészbolt, V. Nagysándor u.6." gyártói jelzéssel T:2,2-
1
30896.

1934. "Tornász Világbajnokság Budapest 1934" ezüstözött, részben zománcozott Br gomlyukjelvény "Cserkészbolt, V. Nagysándor u.6." gyártói jelzéssel T:2,2-

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 800 HUF
7,59
EUR
,
8,75
USD
Zahl der Gebote:
1
 
1934. "M.A.C. Evezős osztály 1934. Négyes I." részben zománcozott Br díjérem, hátoldalán "BERÁN N. BPEST" gyártói jelzés (50mm) T:2
1
30897.

1934. "M.A.C. Evezős osztály 1934. Négyes I." részben zománcozott Br díjérem, hátoldalán "BERÁN N. BPEST" gyártói jelzés (50mm) T:2

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1934. "M.A.C. Evezős osztály Túradíj 2000km 1934." részben zománcozott, ezüstözött fém díjérem, hátoldalán "BERÁN N. BPEST" gyártói jelzés (50mm) T:2
1
30898.

1934. "M.A.C. Evezős osztály Túradíj 2000km 1934." részben zománcozott, ezüstözött fém díjérem, hátoldalán "BERÁN N. BPEST" gyártói jelzés (50mm) T:2

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1935. "M. Kir. Zrínyi Ilona Tiszti Leánynevelő Intézet / Intézeti Sportverseny" Zn díjérem (42x58mm) T:2
1
30899.

1935. "M. Kir. Zrínyi Ilona Tiszti Leánynevelő Intézet / Intézeti Sportverseny" Zn díjérem (42x58mm) T:2

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1935. "A M. Kir. Honvédelmi Minister és a M. Kir. Honvédség főparancsnokának sportversenyérme. Alapíttatott: 1922 / Hds. Síverseny 1935 - Futó II. oszt. 11." Br katonai díjérem mellszalagon (45x30mm) T:2,2-
1
30900.

1935. "A M. Kir. Honvédelmi Minister és a M. Kir. Honvédség főparancsnokának sportversenyérme. Alapíttatott: 1922 / Hds. Síverseny 1935 - Futó II. oszt. 11." Br katonai díjérem mellszalagon (45x30mm) T:2,2-

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
EUR
,
10,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1935. "Szolnoki MÁV SE díszérme 1910-1935" öntött Br emlékérem (97mm) T:2-
1
30901.

1935. "Szolnoki MÁV SE díszérme 1910-1935" öntött Br emlékérem (97mm) T:2-

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
5
 
1935. "A legjobb tornászcsapat testnevelési tanárának 1935. III. 25. - KISOK" bronzozott fém sportplakett (63x98mm) márványtalapzaton (103x140x18mm) T:2,2- patina, egy díszítőelem hiányzik
1
30902.

1935. "A legjobb tornászcsapat testnevelési tanárának 1935. III. 25. - KISOK" bronzozott fém sportplakett (63x98mm) márványtalapzaton (103x140x18mm) T:2,2- patina, egy díszítőelem hiányzik

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1935. "M.B.SZ. (Magyar Birkózó Szövetség) - Budapest-Pozsony - 1935. I. 20. - I." Br díjplakett "Súlyemelő" ezüstözött Br rátéttel, "Ludvig" gyártói jelzéssel (44x62mm) T:2
1
30903.

1935. "M.B.SZ. (Magyar Birkózó Szövetség) - Budapest-Pozsony - 1935. I. 20. - I." Br díjplakett "Súlyemelő" ezüstözött Br rátéttel, "Ludvig" gyártói jelzéssel (44x62mm) T:2

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Sződy Szilárd (1878-1939) 1936. "Fővárosi Üdülőhely Balatonkenese" egyoldalas Br plakett, "LUDVIG" gyártói jelzéssel (51,5x40,5mm) bársonybéléses tárolódobozra erősítve (320x250x70mm) T:1-,2 Hungary 1936. "Fővárosi Üdülőhely Balatonkenese (Balatonkenese, Summer Resort of Budapest)" one-sided Br plaque, with "LUDVIG" maker's mark. Sign.: Szilárd Sződy (51,5x40,5mm) on a storage box with velvet lining  (320x250x70mm) C:AU,XF
1
30904.

Sződy Szilárd (1878-1939) 1936. "Fővárosi Üdülőhely Balatonkenese" egyoldalas Br plakett, "LUDVIG" gyártói jelzéssel (51,5x40,5mm) bársonybéléses tárolódobozra erősítve (320x250x70mm) T:1-,2 Hungary 1936. "Fővárosi Üdülőhely Balatonkenese (Balatonkenese, Summer Resort of Budapest)" one-sided Br plaque, with "LUDVIG" maker's mark. Sign.: Szilárd Sződy (51,5x40,5mm) on a storage box with velvet lining (320x250x70mm) C:AU,XF

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1936. "Küzdj és bízzál! / Járási verseny 1936" Br díjérem mellszalagon (30mm) T:2-
1
30905.

1936. "Küzdj és bízzál! / Járási verseny 1936" Br díjérem mellszalagon (30mm) T:2-

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1936. "M.A.C. Házi verseny 1936. Dubló III." részben zománcozott Br díjérem, hátoldalán "BERÁN N. BPEST" gyártói jelzés (45mm) T:2
1
30906.

1936. "M.A.C. Házi verseny 1936. Dubló III." részben zománcozott Br díjérem, hátoldalán "BERÁN N. BPEST" gyártói jelzés (45mm) T:2

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1937. "Magyar Athletikai Szövetség emlékérme 1897-1937" Br emlékplakett, "Ludvig" gyártói jelzéssel (44x78mm) T:2
1
30907.

1937. "Magyar Athletikai Szövetség emlékérme 1897-1937" Br emlékplakett, "Ludvig" gyártói jelzéssel (44x78mm) T:2

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
1
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse