https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Sportpreise und Sportgedenkmedaillen Zahl der Lose: 88
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2281572
30896
383
0
2800
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1934. "Tornász Világbajnokság Budapest 1934" ezüstözött, részben zománcozott Br gomlyukjelvény "Cserkészbolt, V. Nagysándor u.6." gyártói jelzéssel T:2,2- 2278662
30897
383
0
3000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1934. "M.A.C. Evezős osztály 1934. Négyes I." részben zománcozott Br díjérem, hátoldalán "BERÁN N. BPEST" gyártói jelzés (50mm) T:2
Das Lot is nicht erreichbar
2278655
30898
383
0
3000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1934. "M.A.C. Evezős osztály Túradíj 2000km 1934." részben zománcozott, ezüstözött fém díjérem, hátoldalán "BERÁN N. BPEST" gyártói jelzés (50mm) T:2
Das Lot is nicht erreichbar
2281228
30899
383
0
2000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1935. "M. Kir. Zrínyi Ilona Tiszti Leánynevelő Intézet / Intézeti Sportverseny" Zn díjérem (42x58mm) T:2
Das Lot is nicht erreichbar
2281594
30900
383
0
3200
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1935. "A M. Kir. Honvédelmi Minister és a M. Kir. Honvédség főparancsnokának sportversenyérme. Alapíttatott: 1922 / Hds. Síverseny 1935 - Futó II. oszt. 11." Br katonai díjérem mellszalagon (45x30mm) T:2,2-
Das Lot is nicht erreichbar
2281389
30901
383
0
1000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1935. "Szolnoki MÁV SE díszérme 1910-1935" öntött Br emlékérem (97mm) T:2- 2280824
30902
383
0
3000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1935. "A legjobb tornászcsapat testnevelési tanárának 1935. III. 25. - KISOK" bronzozott fém sportplakett (63x98mm) márványtalapzaton (103x140x18mm) T:2,2- patina, egy díszítőelem hiányzik
Das Lot is nicht erreichbar
2281324
30903
383
0
3000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1935. "M.B.SZ. (Magyar Birkózó Szövetség) - Budapest-Pozsony - 1935. I. 20. - I." Br díjplakett "Súlyemelő" ezüstözött Br rátéttel, "Ludvig" gyártói jelzéssel (44x62mm) T:2 2144973
30904
383
0
8000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
Sződy Szilárd (1878-1939) 1936. "Fővárosi Üdülőhely Balatonkenese" egyoldalas Br plakett, "LUDVIG" gyártói jelzéssel (51,5x40,5mm) bársonybéléses tárolódobozra erősítve (320x250x70mm) T:1-,2 Hungary 1936. "Fővárosi Üdülőhely Balatonkenese (Balatonkenese, Summer Resort of Budapest)" one-sided Br plaque, with "LUDVIG" maker's mark. Sign.: Szilárd Sződy (51,5x40,5mm) on a storage box with velvet lining (320x250x70mm) C:AU,XF
Das Lot is nicht erreichbar
2254885
30905
383
0
2000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1936. "Küzdj és bízzál! / Járási verseny 1936" Br díjérem mellszalagon (30mm) T:2-
Das Lot is nicht erreichbar
2278670
30906
383
0
3000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1936. "M.A.C. Házi verseny 1936. Dubló III." részben zománcozott Br díjérem, hátoldalán "BERÁN N. BPEST" gyártói jelzés (45mm) T:2
Das Lot is nicht erreichbar
2281359
30907
383
0
3000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1937. "Magyar Athletikai Szövetség emlékérme 1897-1937" Br emlékplakett, "Ludvig" gyártói jelzéssel (44x78mm) T:2 Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse