11350.
Beendet 383. Fernauktion
Skulpturen, Statuetten, Plaketten
10 000 HUF
27,10 EUR, 31,25 USD
Vass Áron: Pipázó férfi kutyával, kerámia szobor, jelzett, sérülésekkel, m: 25,5 cm