Régi pipatórium szekrényke, fa szekrény, fa - fém rátétes díszítéssel,... https://www.darabanth.com/de/383-Fernauktion/383.0/Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Flohmarkt~500011/Regi-pipatorium-szekrenyke-fa-szekreny-fa-fem-ratetes-diszitessel-kopott-serult-a~II2283571
2283571
11456
383
Flea Market
Beschreibung: Régi pipatórium szekrényke, fa szekrény, fa - fém rátétes díszítéssel, kopott, sérült, a szekrény tetején a díszítés lejár, 28x20x10 cm
: karap_norbert