Tétel

Katalognummer:

13116.
Beendet 383. Fernauktion
Drucksachen

Rufpreis:

1 200 HUF

Beschreibung:

1864 Die Illustrirte Welt. Blätter aus Natur und Leben, Wissenschaft und Kunst zur Unterhaltund und Belehrung für die Familie, für Alle und Leben. Zwölfter Jahrgang. 1864. Stuttgart, Eduard Hallberger-ny., 6+570 p. Szövegközti és egészoldalas fekete-fehér fametszetekkel illusztrált. Német nyelven. Korabeli kopott félvászon-kötés, hiányzó gerinccel, egy lap sarkán hiánnyal, kissé foltos lapokkal.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras