15084.
Beendet 383. Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
800 HUF
2,17 EUR, 2,50 USD
Barcza Imre - Dr. Thirring Gusztáv (szerk.): Budapest Duna-balparti környéke. Részletes magyar utikalauzok. I. Budapest és környéke. Bp., 1923, Turistaság és alpinizmus. Kiadói félvászon kötésben, sérült gerinccel.