Tétel

Rufpreis:

1 200 HUF

Beschreibung:

A gonosz királynék. Kasmíri népmesék. Ford.: Szőke Sándorné. Vál. és a jegyzeteket írta: M. Tóth Edit. Az utószót írta: Dégh Linda. [Népek meséi sorozat.] Bp., 1958, Európa. Kiadói kopott félvászon-kötés.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : ra